Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
GRUP SİTELERİMİZ

Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
Kişisel Gelişim Eğitimleri
Temizlik ve Hijyen Eğitimleri

hijyenenstitusu.com

Temizlik Malzeme Ofisi


https://www.temizlikmalzemeofisi.com

 
SOSYAL MEDYA

    

 
Ziyaretçiler
 1459 Bugün
 13.755 Bu Hafta
 40.892 Bu Ay
 42.868 Bu Yıl
 42.868 Tümü
52 Çevrim içi
 
Translate
 
SLAYTLAR
 
Markalar
 
En Çok Satılanlar
 

Hakkımızda

MSS® ŞİRKET PROFİLİ

MSS Grup, temizlik kimyasalları, ekipmanları, sarf malzemeleri ve tekstil ürünleri talebinde bulunan profesyonel kullanıcılara kaliteli, verimli, ekonomik çözümler üretmekte, üstün ve güvenilir TÜRK MALI damgasını her ürününe onurla vurmaktadır. Dünya pazarında oluşan marka zincirinin bir halkası olma yolundadır. Avrupa, Amerika, Orta Asya, Arap Yarımadası ve Afrika pazarları hedefleri içindedir ve üretiminin %60’ını ihraç etmeye odaklamıştır.

Kendi bünyesinde yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda sıradan ürünler yerine daha teknolojik, konsantre, ekonomik, hijyenik, çevreye duyarlı, insan sağlığına ve kullanımına uygun ürünler geliştirerek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

MSS Grup, “Müşteri problemini değil, çözümünü duymak ister” ilkesinden yola çıkarak; Profesyonel Temizlik Firmaları, Catering Firmaları, Hastaneler, Oteller, Restoranlar, Okullar, Resmi Kurum ve Kuruluşlara Ait Sosyal Tesislerin problemlerinin çözümüne yönelik eğitim, danışmanlık ve servis hizmetleriyle de müşterilerinin her zaman en yakın iş ortağı olarak yanındadır.

MSS Grup, ürün ve hizmetlerinin üretiminde, tanıtımında, kullanımında emeği geçen tüm iş ortaklarına her zaman ”zincirin en güçlü halkası” olmanın önemini ve onurunu yakalamanın bir ekip işi olduğunu hatırlatır ve ekibin her bireyine teşekkür eder ve saygılarını sunar.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

MSS Grup, İş Stratejilerini, İş Ahlakını, Kurum Kimliğini, Karlılık gibi konuları Şirket Kültürü olarak değerlendirmiş ve değişmez Temel Değerlerini oluşturmuştur. Bu Temel Değerler, günün koşullarına göre iyi yönde geliştirilmekte ve yönetilmektedir. Şirket Kültürüne, şirket ortaklarından, tüm çalışanlara kadar sahip çıkılmaktadır.

Şirket Kültürü, yaşanmış kişisel tecrübelerden ve kurum geçmişinden faydalanılarak Evrensel Temel Değerlerin ışığı altında oluşturulmuştur.

Şirket Kültürü Olarak Benimsediğimiz Temel Değerler: 

 • Gelenek ve Göreneklerine Saygılı, Milli ve Manevi Değerlere Bağlıdır.
 • İlişkilerinde Önce “İnsan” ve “Hizmet İlkesini Benimser.
 • Tedarikçi, Müşteri ve Tüketici Haklarına Saygılıdır.
 • Haksız Rekabet ve Haksız Kazanç Sağlayacak Faaliyetlerden Kaçınır.
 • Yasalara Uyar, Vergisini Öder, Haklarını ve Sorumluluklarını Titizlikle Takip Eder ve Yerine Getirir.
 • Çalışanların Mesleki Eğitimine ve Kişisel Gelişimine Önem Verir, Haklarını Korur.
 • İşinde ve Ticaretinde Siyasi Görüş, İnanç, Irk ve Cinsiyet Ayırımı Yapmaz.
 • Rüşvetin Her Türüne Karşıdır.
 • Doğayı ve Çevreyi Korur ve Geliştirir.

20090409-spotlight-book

 

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite Yönetimi Çerçevesinde Oluşturduğumuz Kalite Politikamız ve EFQM Mükemmelik Modeli Işığında geliştirdiğimiz Yönetim ve Üretim Stratejilerimiz ile Ürettiğimiz Ürünlerde, Verdiğimiz Satış Sonrası Servis Hizmetlerinde yenilikçi ve Saygın Kurum Olmak.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Pazarında, Müşteri Tercihlerinde Öncelikli Olmak.  

Ortaklarımız, Çalışanlarımız, Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimiz ile Öğrenen Organizasyonlar Kurmak; Güvenilir, Verimli, Karlı ve Sonuca Odaklı Bir Yapı Oluşturmak Bunun Sürekliliğini Sağlamaktır.

 

MİSYONUMUZ

MSS GRUP, Bulunduğu Tüm Ülkelerde , Vizyonu Doğrultusunda Uzmanlaştığı Ürün ve Hizmet Üretimlerinde; Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Ürün, Servis ve Eğitim Veren, Şirket Çalışanlarının Her Türlü Sosyal Hak ve Eğitim İhtiyacına Katkıda Bulunan, Müşterilerinin, Tedarikçilerinin ve Çalışanlarının Güvenini Kazanmayı ve Her birinin Güvenilirliklerini Sürekli ve Tam Olarak Artırmayı  Ortak Sorumluluk Anlayışı İçerisinde Kabullenen, Yenilikçi ve Kendini Geliştiren Ortamlar Oluşturan Bir Kurum Olmayı Misyon Olarak Üstlenmiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Endüstriyel ve Kurumsal Temizlik Kimyasalları ve Ekipmanları üretimi yapan kurumumuz, üstlendiği misyonu başarı ile uygulayabilmek için bir Kalite Politikası belirlemiş ve EFQM Mükemmelik Modeli Işığında sürekli denetlenen bir öğrenen organizasyon oluşturmuştur.   

 • Tüm MSS Grup çalışanlarının daha da mutlu olabileceği, ileriye dönük ve sisteme katılımcı bir ortam oluşturmak için hep birlikte çaba göstermek.
 • Öncelikle MSS Grup üretim ve hizmetlerine yardımcı olan kuruluşlardan başlayarak temizlik sektörünün her düzeyinde kalite bilincinin yerleşmesine destek vermek.
 • Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimsemek, bu amaçla teknolojik gelişimde yatırımla sürekliliği sağlamak.
 • Müşterilerimize faydalı ve verimli ürünler sunmak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutmak.
 • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak, davranış biçimlerini geliştirmek.
 • Uluslararası standartlarda Üretim, Tedarik ve Servis hizmeti arz eden referans bir şirket olmak.
 • Giderek artan kaliteli ürün, kaliteli çözüm anlayışımızı güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize zamanında ulaşmasını sağlamaktır.

 

ÇEVRE, İŞ VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Endüstriyel ve Kurumsal Temizlik Kimyasalları, Ekipmanları Üretimi yapan kurumumuz, üstlendiği misyonu başarı ile uygulayabilmek için OHSAS 18001, H.A.C.C.P ve ISO 22000 kalite belgelerini almış, politikalarını belirlemiş ve EFQM Mükemmelik Modeli Işığında sürekli denetlenen bir öğrenen organizasyon oluşturmuştur.   

 • Tedarikçileri ile birlikte,  çevreye zarar vermeyen girdileri kullanmak ve tüketiciye çevre dostu ürünler arz etmek.
 • Gıda güvenliğini tehlikeye sokmayacak hammaddeler ile üretim yapmak ve üretim ortamını sağlığa uygun korumak.
 • İş ve İşçi Sağlığını iş süreçlerinde dikkate almak. Güvenliği ön planda tutmak.
 • Kurum olarak yasal mevzuatlara uymak.
 • Sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak.

Not: Bizden tedarik ettiğiniz ürünlerimiz ile ilgili detay bilgileri

(Ürün Bilgi Formu, Ürün Güvenlik Bilgi Formu, Kalite ve İzin Belgeleri, Hijyen Planı v.b.)

MSS Grup Satış ve Teknik Destek Danışmanınızdan talep ettiğiniz takdirde tarafınıza takdim edilir.